When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.
Název značky byl pečlivě vybrán, aby odrážel podstatu středomořského charakteru, jeho místa narození, Valencie. Teulat, znamená střecha domu, která symbolizuje útulnost a pohodlí, které chce každý z nás přivést do našich domovů. S určitým moderním a současným stylem má Teulat za cíl přiblížit se konceptu designu a být na dosah každému. Díky jednoduchým geometrickým liniím se každý kus nábytku přizpůsobí každému interiéru. Cerno, Steel Furniture, Dining Room Design, Dining Rooms, Upcycled Furniture, Chest Of Drawers, Floating Nightstand, Decoration, Sideboard
Save
From
muzza.cz

Komoda sierra černá světlý dub 79,6 x 159 MUZZA

Název značky byl pečlivě vybrán, aby odrážel podstatu středomořského charakteru, jeho místa narození, Valencie. Teulat, znamená střecha domu, která symbolizuje útulnost a pohodlí, které chce každý z nás přivést do našich domovů. S určitým moderním a současným stylem má Teulat za cíl přiblížit se konceptu designu a být na dosah každému. Díky jednoduchým geometrickým liniím se každý kus nábytku přizpůsobí každému interiéru.
muzzacz
muzza.cz
654 followers

Comments