Explore these ideas and more!

Avrupa Rehabilitasyon Merkezi | İstanbul | AREM | Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu

Avrupa Rehabilitasyon Merkezi | İstanbul | AREM | Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu

material didactico para primaria

Blue Color by number coloring page. You can also color online your Blue Color by number coloring page Hellokids fantastic collection of BEGINNER color by .

Hz. Ömer r.a. şöyle der: “Bu ümmet için en çok korktuğum şey, dili ile âlim fakat kalbi ile cahil (gafil) olan kimselerdir.” PBL8KUUPItPBL8KUUPIt   www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Hz. Ömer r.a. şöyle der: “Bu ümmet için en çok korktuğum şey, dili ile âlim fakat kalbi ile cahil (gafil) olan kimselerdir.” PBL8KUUPItPBL8KUUPIt www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Cahil, ilimsiz demek değildir. Doğru histen mahrum demektir, öyle olan âlim de cahildir. Yalan gürültü eder. Hakikat daima sakindir. Yıldırım gök gürültüsünden evvel düşmüştür. Kudret âlemine cehalet ayağı ile vurmak, edep dışı bir iştir. Dr. Münir Derman (k.s.)    www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Cahil, ilimsiz demek değildir. Doğru histen mahrum demektir, öyle olan âlim de cahildir. Yalan gürültü eder. Hakikat daima sakindir. Yıldırım gök gürültüsünden evvel düşmüştür. Kudret âlemine cehalet ayağı ile vurmak, edep dışı bir iştir. Dr. Münir Derman (k.s.) www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Allah

Cahilin dili kalbi önündedir. Âlim ve akıl sahibinin dili kalbi arkasındadır. Dr. Münir Derman (k.s.)    www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Cahilin dili kalbi önündedir. Âlim ve akıl sahibinin dili kalbi arkasındadır. Dr. Münir Derman (k.s.) www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Câhilin dili kalbi önündedir. Âlim ve akıl sahibinin dili kalbi arkasındadır. (Dili, kalbine bağlıdır)  Dr.Münir Derman (k.s.)    www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Câhilin dili kalbi önündedir. Âlim ve akıl sahibinin dili kalbi arkasındadır. (Dili, kalbine bağlıdır) Dr.Münir Derman (k.s.) www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Bir âlim ‘e sormuşlar, bazı müslümanlar o kadar kötü yaşayıp, o kadar güzel ölüyor ki, neden? Buyurmuş ki, başkaları onları o kadar gıybet edip, günahları yükleniyor ki, günahsız hâle geliyorlar…    www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Bir âlim ‘e sormuşlar, bazı müslümanlar o kadar kötü yaşayıp, o kadar güzel ölüyor ki, neden? Buyurmuş ki, başkaları onları o kadar gıybet edip, günahları yükleniyor ki, günahsız hâle geliyorlar… www.muhteva.com ziyaretinizi bekleriz.

Pinterest
Search