Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Wywiad z Mistrzem. Rozmowa z Andrzejem Wajdą o tym, co ma wspólnego malarstwo z reżyserią, o indywidualnym spojrzeniu na sztukę oraz o pierwszym pudełku farb

That nose. Those eyes. How I wake up every morning.

Luczis - Kurs Podstawowy - Co to jest Tantra i co ma wspólnego z seksem

Biskupa wybiera papież, ale terno (trzech kandydatów) wskazuje nuncjusz po konsultacjach z krajowym Episkopatem. Jak się dowiedzieliśmy, te konsultacje już trwają. W polskim Kościele toczą się burzliwe rozmowy o tym, kto ma zastąpić odchodzącego na emeryturę kard. Stanisława Dziwisza. - Atmosfera nieco przypomina tę sprzed wyborów...

Apolitical leader of teacher's union on KOD demonstration; Internauci odświeżają pamięć Broniarzowi. Prezes ZNP twierdzi, że nie ma nic wspólnego z KOD-em. Naprawdę?

from brit.co

23 Instagrams That Prove Snake Plants Are the New Fiddle Leaf Fig

Here's why snake plants are such a dreamy indoor plant idea.

"Projekt zakazujący aborcji jest propozycją obywatelską. Ani PiS, ani rząd PiS nie ma z tym absolutnie nic wspólnego"__

Mażący swastyki na miejskich murach mogą spać spokojnie. Zdaniem prokuratora Dawida Roszkowskiego z Prokuratury Białystok-Północ znak, pod którym III Rzesza przemysłowo mordowała ludzi, to powszechny w Azji symbol szczęścia. Namalowanie go na ścianie z propagowaniem nazizmu nic więc wspólnego nie ma.

I'm kicking myself. guys. For years, I resisted making my own almond milk. Little did I know, I was skipping out on (likely) the easiest homemade  anything there is out there.