Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Przez Nas, Mg and more!

Po obejrzeniu krótkiego filmiku, wybieramy najskuteczniejszą metodę na zwalczenie Małego Głoda, jeśli wybierzemy właściwą przechodzimy do zadania konkursowego, który polega na wymysleniu pseudonimu MG, który następnie zostanie aresztowany. Następnie możemy udostępnić informacje o aresztowaniu MG, na której widnieje wymyślony przez nas pseudonim

Quiz składa się z szeregu pytań dotyczących naszych czekoladowych nawyków. Na podstawie udzielonych przez nas odpowiedzi, dowiadujemy się jakim typem osobowości jesteśmy np Wyrafinowany Smakosz oraz jakie konkretne słodycze do nas najbardziej pasują.

Na stronie wody znajduje się kilka testów na spostrzegawczość i refleks, jeśli otrzymany przez nas wyniki nie będzie dostatecznie doby, otrzymujemy komunikat, że osłabiona koncentracja wynikać może wynikać z niewystarczającego nawodnienia. Mamy również możliwość pobrania aplikacji "Kalkulator nawodnienia"

Quiz sprawdzający naszą wiedzę o czekoladzie. Po otrzymaniu wystarczającej ilość punktów możemy dołączyć do Klubu Miłośników Czekolady

from mirror

Quiz: Can you recognise these Christmas chocolates without their wrappers?

Quiz skierowany do miłośników słodyczy, mający na celu sprawdzenie ich znajomości popularnych czekoladek. Quiz polega na dopasowaniu do czekoladki odpowiedniej nazwy/nadzienia. Istnieje możliwość udostępnienia wyniku quizu i zaproszenia znajomych do rozwiązania.

Quiz sprawdzający wiedzę o czekoladzie, istnieje możliwość porównania naszego wyniku ze średnią ilością zdobytych punktów.

Quiz sprawdzający czy rzeczywiście we właściwy sposób zajadamy popularną czekoladkę. Jeśli oblejemy test, dostaniemy pouczenie, że powinnyśmy więcej ćwiczyć, aby nie popełniać więcej takich błędów- więcej kupować i więcej jeść czekoladek.
from Playbuzz

Are You Eating Your Creme Egg All Wrong?

Quiz sprawdzający czy rzeczywiście we właściwy sposób zajadamy popularną czekoladkę. Jeśli oblejemy test, dostaniemy pouczenie, że powinnyśmy więcej ćwiczyć, aby nie popełniać więcej takich błędów- więcej kupować i więcej jeść czekoladek.

Quiz sprawdzający ogólną wiedzę. W celu zobaczenia poprawnych odpowiedzi oraz ogólnego rankingu należy się zarejestrować.

Możemy wybrać dowolną kategorię, w której chcemy się. sprawdzić Po otrzymaniu wyników możemy opublikować je na Fb, tweeterze, Pinterest, google+ lub wysłać maila z zaproszenie do gry do znajomych

Quiz daje możliwość zmierzenia się z innymi osobami w wybranej kategorii i wytypowania zwycięzcy. Przedstawione zostały również średnie wyników użytkowników z innych krajów.