Explore Przez Nas, Mg and more!

Explore related topics

Po obejrzeniu krótkiego filmiku, wybieramy najskuteczniejszą metodę na zwalczenie Małego Głoda, jeśli wybierzemy właściwą przechodzimy do zadania konkursowego, który polega na wymysleniu pseudonimu MG, który następnie zostanie aresztowany. Następnie możemy udostępnić informacje o aresztowaniu MG, na której widnieje wymyślony przez nas pseudonim

Na stronie wody znajduje się kilka testów na spostrzegawczość i refleks, jeśli otrzymany przez nas wyniki nie będzie dostatecznie doby, otrzymujemy komunikat, że osłabiona koncentracja wynikać może wynikać z niewystarczającego nawodnienia. Mamy również możliwość pobrania aplikacji "Kalkulator nawodnienia"

Quiz składa się z szeregu pytań dotyczących naszych czekoladowych nawyków. Na podstawie udzielonych przez nas odpowiedzi, dowiadujemy się jakim typem osobowości jesteśmy np Wyrafinowany Smakosz oraz jakie konkretne słodycze do nas najbardziej pasują.

Quiz sprawdzający ogólną wiedzę. W celu zobaczenia poprawnych odpowiedzi oraz ogólnego rankingu należy się zarejestrować.

Quiz sprawdzający jakim rodzajem słodyczy jesteśmy. Wyniki możemy udostępnić na social media i porównać je z innymi,

Web Site, Website, Internet Site, Site

Po rozwiązaniu quizu i otrzymaniu wyników dostajemy możliwość rzucenia wyzwania znajomemu, udostępnienia na Fb, Obliczone zostaje także nasze IQ w tym konkursie oraz miejsce jakie zajęliśmy w ogólnym rankingu. Po zarejestrowaniu się jest możliwość zgarniania nagród za najlepsze wyniki.

Quiz daje możliwość sprawdzenia czy do naszej osobowości bardziej pasuje Apple czy Android. Po wypełnienie testu otrzymujemy werdykt oraz za/przeciw każdego telefonu. Możemy udostępnić quiz na Fb lub Tweeterze.

Test sprawdzający naszą znajomość historii czekolady. Wyniki możemy udostępnić na Fb lub twitterze.

Quiz polega na wymyśleniu sobie dowolnej postaci, następnie po kilku zadanych nam pytaniach, system (w tym wypadku agent) ma odgadnąć o kogo nam chodziło. Jeżeli odgadnie, możemy podzielić się tym na Fb lub wypełnienia formularza kontaktowego

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search