Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Zanlısı Ismail, Jinrikisha and more!

Sabancı suikastının zanlısı İsmail Akkol yakalandı

Sabancı cinayeti zanlısı Akkol ilk kez konuştu: Sabancı Suikastı Davası sanığı terör örgütü DHKP-C üyesi İsmail Akkol cinayetten 20 yıl sonra ilk kez savunmasını yaptı.

15/07/2013 16:55| Ali İsmail Korkmaz'ın katil zanlısı serbest bırakıldı Eskişehir'de Gezi olayları sırasında darp edilerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın katil zanlısı olarak gözaltına alınan S.K.' tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Berkin Elvan: Gezi'de yitirilen 8. can __ Gezi eylemleri sırasında Eskişehir'de Ali İsmail Korkmaz, Ankara'da Ethem Sarısülük, Hatay'da Abdullah Cömert, İstanbul'da Mehmet Ayvalıtaş, Hatay'da Ahmet Atakan, Lice'de Medeni Yıldırım ve Adana'da polis memuru Mustafa Sarı yaşamını yitirmişti.__ 11/03/2014 İstanbul Okmeydanı'nda 16 Haziran günü eve ekmek almak için sokağa çıkan Berkin Elvan, Gezi'de yaşamını yitiren 8. can oldu.

Sabancı suikastının zanlısı İsmail Akkol yakalandı

Ali İsmail Korkmaz'ın Katil zanlısı yakalandı zanlı Polis değil | yurttan ve dünyadan haberler ve teknoloji videoları blogu denk gelirse

08/08/2013 02:00| Ali'ye son tekmeyi polis atmış Eskişehir'de sopalarla dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın katil zanlısı olarak biri polis 4 kişi tutuklandı. Deşifre edilen güvenlik kamerası görüntüleri ve ifadelere göre dövülüp yere düşen Korkmaz'a son tekmeyi polis atmış.

19/07/2013 22:19| Ali İsmail Korkmaz´ın katil zanlısı gözaltında Eskişehir'de darp edildikten sonra hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın katil zanlısı olarak yakalandıktan sonra serbest bırakılan S.K, gözaltına alındı.

Sabancı suikastının zanlısı İsmail Akkol yakalandı