Explore Healing The Market Shares, Html and more!

Ananasın Faydaları Nelerdir?

Daha Sağlıklı Olmak İçin 6 Bitki Çayı

“Kuşburnu” Vücudun Temizlenmesini Sağlıyor! C vitamini bakımından zengin bir meyve olan kuşburnu vücudu mikroplardan arındırarak kanın temizlenmesini sağlar. Vücuda zindelik verir, kan dolaşımını hızlandırır ve cinsel isteği arttırır.

Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Dereotu Tüketin

Şeker Hastalarının Dostu Yer Elması Yer elması tam anlamıyla gerçek bir mineral deposudur. Toprak altında patates gibi yumruları olan bir sebze bitkisidir. Besin maddesi olarak insülin ihtiva eder. Besin değeri patatese yakındır. Karbonhidrat miktarının düşük olması sebebiyle şeker hastalarının kullanabileceği iyi bir besin kaynağı olabilir.

PORTAKAL Soğuk algınlığı ve gripten korunmaya yardım eder. İçerdiği C vitamini ve folik asit sayesinde öksürüğü azaltır, kalp hastalığı ve felçten korur. Ezik ve çürüklerin daha çabuk iyileşmesini sağlar. Mide ve pankreas kanserini önleyici etkisi vardır. Tansiyonun dengelenmesine yardımcı olur, ihtiva ettiği potasyumla cildin kurumasını ve kırışmasını önler. Bağırsak gazlarını söker, parazitlerinin dökülmesini ve karaciğerin düzenli çalışmasını sağlar, safra salgısını artırır.

Şerbetli Milföy Tatlısı Tarifi | 365gunmutfak.com

Sündüs Hanım'dan mükemmel bir tarif Gerçekten buZluktan çıkandan daha güzel oluyormuş. Ve buzlukta yeri olmayanlar buyrun tarife fakat önce bir beğenelim ☺ Kendisine çok teşekkür ederiz Taze yaprağı her zaman yaptigimiz gibi sariyoruz. Çok sikistirmadan siselere diziyoruz. Büyüklere bir çay bardağı küçükler yarım çay bardağı su koyup ağızları kapatıp düdüklü tencereye ağızları yukarı gelecek şekilde…

Limonun faydaları sivilceleri yok ediyor

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search