Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Healing The Market Shares, Html and more!

Daha Sağlıklı Olmak İçin 6 Bitki Çayı

“Kuşburnu” Vücudun Temizlenmesini Sağlıyor! C vitamini bakımından zengin bir meyve olan kuşburnu vücudu mikroplardan arındırarak kanın temizlenmesini sağlar. Vücuda zindelik verir, kan dolaşımını hızlandırır ve cinsel isteği arttırır.

Metabolizmayı Hızlandırmak İçin Dereotu Tüketin

PORTAKAL Soğuk algınlığı ve gripten korunmaya yardım eder. İçerdiği C vitamini ve folik asit sayesinde öksürüğü azaltır, kalp hastalığı ve felçten korur. Ezik ve çürüklerin daha çabuk iyileşmesini sağlar. Mide ve pankreas kanserini önleyici etkisi vardır. Tansiyonun dengelenmesine yardımcı olur, ihtiva ettiği potasyumla cildin kurumasını ve kırışmasını önler. Bağırsak gazlarını söker, parazitlerinin dökülmesini ve karaciğerin düzenli çalışmasını sağlar, safra salgısını artırır.

ÇİLEK Strese iyi gelir, sakinleştirici etkisi vardır. Sigaranın etkilerini azaltır. Sigara içilen bir odadayken gün boyunca ağza iki çilek atılması önerilir. Çocuk felci ve ağız-deri yaralarına yol açan virüsleri öldürücü etkisi vardır. Kansere yakalanma riskini azaltır, mide ve bağırsak zayıflıklarını giderir. Safra kesesi hastalıklarına iyi gelir. Yüksek ateşi düşürür. Dişlere ve diş etlerine iyi gelir, diş taşlarının oluşmasını engeller, cilde canlılık kazandırır.