Explore Greece and more!

NAMA - ΣΦΑΙΡΑ ΑΠΟ ΓΗ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ.wmv - YouTube

NAMA - ΣΦΑΙΡΑ ΑΠΟ ΓΗ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ.wmv - YouTube

«Το ζήτημα είναι από πού βλέπει κανείς τον ουρανό. Εγώ τον έχω δει από καταμεσίς της θάλασσας» ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ  Στο απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου, κάπου στην Πελοπόννησο, βυθίζεται ο Γερμανός τουρίστας της φωτογραφίας, απολαμβάνοντας τις ελληνικές διακοπές του. REUTERS/Yannis Behrakis #meetGreece

«Το ζήτημα είναι από πού βλέπει κανείς τον ουρανό. Εγώ τον έχω δει από καταμεσίς της θάλασσας» ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Στο απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου, κάπου στην Πελοπόννησο, βυθίζεται ο Γερμανός τουρίστας της φωτογραφίας, απολαμβάνοντας τις ελληνικές διακοπές του. REUTERS/Yannis Behrakis #meetGreece

Τι παραμύθι να σου πω, ποια ιστορία να κοιμηθείς και να έχεις όνειρα γλυκά, όλη η ζωή μου μια μεγάλη απορία που θα λυθεί όταν θα φύγω μακριά. Σε αυτό το κόσμο όλα έχουν παλιώσει και αυτό το σπίτι οχυρό χωρίς κλειδιά, παγώνια στήσαν στο μπαλκόνι του λημέρι και μια τσιγγάνα στην αυλή του τραγουδά. Πάψε να κλαις για ό,τι πέρασε σωστά κλείσε τα μάτια σου και κοίταξε μπροστά, πάμε μαζί και με βοριά και με νοτιά, εδώ αρχίζει και τελειώνει η φωτιά.      https://www.youtube.com/watch?v=ULfzAvJAlLg …

Τι παραμύθι να σου πω, ποια ιστορία να κοιμηθείς και να έχεις όνειρα γλυκά, όλη η ζωή μου μια μεγάλη απορία που θα λυθεί όταν θα φύγω μακριά. Σε αυτό το κόσμο όλα έχουν παλιώσει και αυτό το σπίτι οχυρό χωρίς κλειδιά, παγώνια στήσαν στο μπαλκόνι του λημέρι και μια τσιγγάνα στην αυλή του τραγουδά. Πάψε να κλαις για ό,τι πέρασε σωστά κλείσε τα μάτια σου και κοίταξε μπροστά, πάμε μαζί και με βοριά και με νοτιά, εδώ αρχίζει και τελειώνει η φωτιά. https://www.youtube.com/watch?v=ULfzAvJAlLg …

Θάλασσα πλατιά σ'αγαπώ γιατί μου μοιάζεις θάλασσα βαθιά!!!  https://youtu.be/rkermyl_JKw

Θάλασσα πλατιά σ'αγαπώ γιατί μου μοιάζεις θάλασσα βαθιά!!! https://youtu.be/rkermyl_JKw

Greece , Athens , Kavouri beach

Greece , Athens , Kavouri beach

Greece

Θάλασσα πλατιά σ’ αγαπώ γιατί μου μοιάζεις θάλασσα βαθιά μια στιγμή δεν ησυχάζεις... https://www.youtube.com/watch?v=rkermyl_JKw …

Θάλασσα πλατιά σ’ αγαπώ γιατί μου μοιάζεις θάλασσα βαθιά μια στιγμή δεν ησυχάζεις... https://www.youtube.com/watch?v=rkermyl_JKw …

Cafe Anatolia - Tango to Evora Author:Cafe Anatoliahttps://www.facebook.com/pages/Cafe-Anatolia-music/298380760282978 This video is for recreational purposes...

Beautiful pic of dolphins jumping at sunrise. HD Wallpaper and background photos of Dolphins at sunrise for fans of Dolphins and Whales images.

Pinterest
Search