Explore Rio Paralympic, Olympics Rio 2016 and more!

مشعل پارالمپیک ریو خاموش شد / سکوت یک دقیقه‌ای به یاد گلبارنژاد http://1vz.ir/157949 @1Varzesh مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک برزیل برگزار شد   مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک باحال و هوای دیگری برگزار شد و نه تنها پرچم ایران به رنگ عزا درآمد بلکه حاضرین در مراسم به دستور رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به احترام گلبارنژاد یک دقیقه سکوت کردند.  ابتدا پرچمداران وارد شدند و داود علی پوریان، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، پرچم ایرا..

مشعل پارالمپیک ریو خاموش شد / سکوت یک دقیقه‌ای به یاد گلبارنژاد http://1vz.ir/157949 @1Varzesh مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک برزیل برگزار شد مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک باحال و هوای دیگری برگزار شد و نه تنها پرچم ایران به رنگ عزا درآمد بلکه حاضرین در مراسم به دستور رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به احترام گلبارنژاد یک دقیقه سکوت کردند. ابتدا پرچمداران وارد شدند و داود علی پوریان، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، پرچم ایرا..

پرچمدار کاروان ایران از نگاهی دیگر http://1vz.ir/137783 @1Varzesh بانوی ورزشکاری که معلولیت را دور زد   اولین ورزشکار معلول که مفتخر به پرچمداری کاروان ورزشی ایران در المپیک شده است زهرا نعمتی نام دارد که دارای معلولیت ضایعه نخایی است. انتخاب این بانوی ورزشکار به عنوان پیشاهنگ کاروان ایران تصمیمی‌هوشمندانه محسوب می‌شود گذشته از اینکه سوالاتی را در ذهن ورزش‌دوستان شکل داد.     اگر بخواهیم از ویژگی‌های فنی نعمتی صحبت کنیم باید بگوییم او به واقع معلولیت را دور زد و تبدیل ..

پرچمدار کاروان ایران از نگاهی دیگر http://1vz.ir/137783 @1Varzesh بانوی ورزشکاری که معلولیت را دور زد اولین ورزشکار معلول که مفتخر به پرچمداری کاروان ورزشی ایران در المپیک شده است زهرا نعمتی نام دارد که دارای معلولیت ضایعه نخایی است. انتخاب این بانوی ورزشکار به عنوان پیشاهنگ کاروان ایران تصمیمی‌هوشمندانه محسوب می‌شود گذشته از اینکه سوالاتی را در ذهن ورزش‌دوستان شکل داد. اگر بخواهیم از ویژگی‌های فنی نعمتی صحبت کنیم باید بگوییم او به واقع معلولیت را دور زد و تبدیل ..

گفتگو با یکی از ۵۰ چهره شاخص المپیک http://1vz.ir/134819 @1Varzesh پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های المپیک که در پارالمپیک نیز حضور خواهد داشت از آمادگی‌اش برای حضور در این رویداد بزرگ خبر داد و گفت: برای کسب مدال ناامید نیستم اما قولی هم نمی‌دهم.         از میان ۱۰ هزار ورزشکار شرکت کننده در سی و یکمین دوره بازی های المپیک و بر اساس ادعای سایت ویژه برگزاری این دوره بازی ها، زهرا نعمتی یکی از ۵۰ چهره شاخص در میان شرکت کنندگان است که قطعا علاوه بر رسانه های داخلی، توجه ..

گفتگو با یکی از ۵۰ چهره شاخص المپیک http://1vz.ir/134819 @1Varzesh پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های المپیک که در پارالمپیک نیز حضور خواهد داشت از آمادگی‌اش برای حضور در این رویداد بزرگ خبر داد و گفت: برای کسب مدال ناامید نیستم اما قولی هم نمی‌دهم. از میان ۱۰ هزار ورزشکار شرکت کننده در سی و یکمین دوره بازی های المپیک و بر اساس ادعای سایت ویژه برگزاری این دوره بازی ها، زهرا نعمتی یکی از ۵۰ چهره شاخص در میان شرکت کنندگان است که قطعا علاوه بر رسانه های داخلی، توجه ..

سلیمی: «جلود» و همسرش نگذاشتند طلا بگیرم / به راحتی حقم را خوردند http://1vz.ir/143245 @1Varzesh پهلوان طلایی ایران با چشمانی اشکبار سخن گفت     ۱۱ وزنه‌بردار فوق سنگین جهان رقابت خود را در سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک از ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد امروز به وقت تهران آغاز کردند. بهداد سلیمی نماینده شایسته کشورمان در این دسته بود که پس از کسب جایگاه اول در حرکت یکضرب و جابه‌جا کردن رکورد المپیک در حرکت دو ضرب با دو خطا نتوانست وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی را بالای سر ببرد و حذف شد..

سلیمی: «جلود» و همسرش نگذاشتند طلا بگیرم / به راحتی حقم را خوردند http://1vz.ir/143245 @1Varzesh پهلوان طلایی ایران با چشمانی اشکبار سخن گفت ۱۱ وزنه‌بردار فوق سنگین جهان رقابت خود را در سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک از ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد امروز به وقت تهران آغاز کردند. بهداد سلیمی نماینده شایسته کشورمان در این دسته بود که پس از کسب جایگاه اول در حرکت یکضرب و جابه‌جا کردن رکورد المپیک در حرکت دو ضرب با دو خطا نتوانست وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی را بالای سر ببرد و حذف شد..

بهتر از این نمیشد. دربی در هفته آخر لیگ

بهتر از این نمیشد. دربی در هفته آخر لیگ

آندرانیک تیموریان

آندرانیک تیموریان

بررسی مطبوعات امروز ایتالیا: بحران یووه بعد از کونته

بررسی مطبوعات امروز ایتالیا: بحران یووه بعد از کونته

Pinterest • The world’s catalogue of ideas
Search