Explore 2016 River, Fireworks and more!

مشعل پارالمپیک ریو خاموش شد / سکوت یک دقیقه‌ای به یاد گلبارنژاد http://1vz.ir/157949 @1Varzesh مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک برزیل برگزار شد   مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک باحال و هوای دیگری برگزار شد و نه تنها پرچم ایران به رنگ عزا درآمد بلکه حاضرین در مراسم به دستور رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به احترام گلبارنژاد یک دقیقه سکوت کردند.  ابتدا پرچمداران وارد شدند و داود علی پوریان، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، پرچم ایرا..

مشعل پارالمپیک ریو خاموش شد / سکوت یک دقیقه‌ای به یاد گلبارنژاد http://1vz.ir/157949 @1Varzesh مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک برزیل برگزار شد مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک باحال و هوای دیگری برگزار شد و نه تنها پرچم ایران به رنگ عزا درآمد بلکه حاضرین در مراسم به دستور رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به احترام گلبارنژاد یک دقیقه سکوت کردند. ابتدا پرچمداران وارد شدند و داود علی پوریان، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، پرچم ایرا..

دردسری که تیم ملی فوتبال را همچنان همراهی می‌کند/ زمین فوتبال شد وعده سر خرمن! http://1vz.ir/163769 @1Varzesh تیم ملی فوتبال ایران که باید در دو دیدار حساس و سرنوشت ساز به مصاف ازبکستان و کره جنوبی برود حدود ۹ ماه است که یک مشکل آزار دهنده دارد و قول های مسئولان هم هیچ ثمری نداشته است.          با وجود آنکه تیم ملی ایران دو روز دیگر با ازبکستان مسابقه دارد و باید صدرنشین این گروه را با شکست مواجه کند، روز دوشنبه زمین تمرین با سختی در اختیار کی روشی قرار گرفت که زمان ز..

دردسری که تیم ملی فوتبال را همچنان همراهی می‌کند/ زمین فوتبال شد وعده سر خرمن! http://1vz.ir/163769 @1Varzesh تیم ملی فوتبال ایران که باید در دو دیدار حساس و سرنوشت ساز به مصاف ازبکستان و کره جنوبی برود حدود ۹ ماه است که یک مشکل آزار دهنده دارد و قول های مسئولان هم هیچ ثمری نداشته است. با وجود آنکه تیم ملی ایران دو روز دیگر با ازبکستان مسابقه دارد و باید صدرنشین این گروه را با شکست مواجه کند، روز دوشنبه زمین تمرین با سختی در اختیار کی روشی قرار گرفت که زمان ز..

سرخابی‌ها مصاحبه تنش‌زا نکنند لطفا! / تماشاگران «فغانی» را یاری دهند http://1vz.ir/155703 @1Varzesh رئیس کمیته انضباطی: ناظر ویژه انضباطی دربی را زیر نظر دارد   رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال توصیه‌هایی به بازیکنان و مسئولان دو تیم استقلال و پرسپولیس انجام داد.  رئیس کمیته انضباطی گفت: بدون شک برای این بازی جذاب و دیدنی ناظر انضباطی ویژه‌ای می‌فرستیم و همراه با مسئولین سازمان لیگ برتر تلاش‌های خود را برای برگزاری این دیدار به کار می‌گیریم.  وی افزود: درصدد آن هستیم..

سرخابی‌ها مصاحبه تنش‌زا نکنند لطفا! / تماشاگران «فغانی» را یاری دهند http://1vz.ir/155703 @1Varzesh رئیس کمیته انضباطی: ناظر ویژه انضباطی دربی را زیر نظر دارد رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال توصیه‌هایی به بازیکنان و مسئولان دو تیم استقلال و پرسپولیس انجام داد. رئیس کمیته انضباطی گفت: بدون شک برای این بازی جذاب و دیدنی ناظر انضباطی ویژه‌ای می‌فرستیم و همراه با مسئولین سازمان لیگ برتر تلاش‌های خود را برای برگزاری این دیدار به کار می‌گیریم. وی افزود: درصدد آن هستیم..

گلبارنژاد به خط پایان رسید  #1Varzesh  @1Varzesh

گلبارنژاد به خط پایان رسید #1Varzesh @1Varzesh

حسرت قهرمانی بر دل سیمئونه ماند / رئال به «اوندسیما» رسید و دست‌نیافتنی شد کهکشانی‌ها برای یازدهمین بار قهرمان اروپا شدند   زین الدین زیدان که در سال ۲۰۱۴ در سمت دستیار «کارلو آنچلوتی» موفق شد جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرد، این بار در سمت سرمربی رئال موفق به انجام این کار شد. این یازدهمین جام قهرمانی باشگاه رئال مادرید در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا است و می‌توان گفت تا سال‌های سال و شاید برای همیشه دست نیافتنی شد.  رئالی‌ها در این دیدار که به قضاوت «مارک کل..

حسرت قهرمانی بر دل سیمئونه ماند / رئال به «اوندسیما» رسید و دست‌نیافتنی شد کهکشانی‌ها برای یازدهمین بار قهرمان اروپا شدند زین الدین زیدان که در سال ۲۰۱۴ در سمت دستیار «کارلو آنچلوتی» موفق شد جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرد، این بار در سمت سرمربی رئال موفق به انجام این کار شد. این یازدهمین جام قهرمانی باشگاه رئال مادرید در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا است و می‌توان گفت تا سال‌های سال و شاید برای همیشه دست نیافتنی شد. رئالی‌ها در این دیدار که به قضاوت «مارک کل..

پایان کار دو و میدانی ایران در مسابقات ترکیه بدون کسب سهمیه المپیک http://1varzesh.com/athletics/international/114343 @1Varzesh دو و میدانی کاران ایرانی با کسب ۶ مدال طلا، ۵ نقره و ۶ برنز به کار خود در مسابقات دو و میدانی ترکیه پایان دادند.   دو و میدانی کاران ایرانی که با هدف کسب سهیمه المپیک راهی رقابت‌های ترکیه شده بودند علی‌رغم کسب ۱۷ مدال موفق نشدند به سهمیه المپیک دست پیدا کنند. در روز پایانی رقابت‌های بین المللی دو و میدانی ارزروم ترکیه، نمایندگان کشومان موفق شدند ب..

پایان کار دو و میدانی ایران در مسابقات ترکیه بدون کسب سهمیه المپیک http://1varzesh.com/athletics/international/114343 @1Varzesh دو و میدانی کاران ایرانی با کسب ۶ مدال طلا، ۵ نقره و ۶ برنز به کار خود در مسابقات دو و میدانی ترکیه پایان دادند. دو و میدانی کاران ایرانی که با هدف کسب سهیمه المپیک راهی رقابت‌های ترکیه شده بودند علی‌رغم کسب ۱۷ مدال موفق نشدند به سهمیه المپیک دست پیدا کنند. در روز پایانی رقابت‌های بین المللی دو و میدانی ارزروم ترکیه، نمایندگان کشومان موفق شدند ب..

کاور تاریخی بیلد پس از قهرمانی مانشافت؛ سرانجام اینجایی!

کاور تاریخی بیلد پس از قهرمانی مانشافت؛ سرانجام اینجایی!

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور

کمپین «آزادی یواشکی» علیه شطرنج / تلاش «دو زن» برای لغو میزبانی ایران http://1vz.ir/163177 @1Varzesh سناریویی برای گرفتن میزبانی بزرگ‌ترین رقابت‌های شطرنج از ایران    فدراسیون شطرنج در آستانه میزبانی رقابت‌های قهرمانی جهان در بخش بانوان است که طی روزهای ۲۸ بهمن ماه تا ۱۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. این برای اولین بار در طول تاریخ است که میزبانی این رقابت‌ها به ایران داده شده است. البته پیش از این هم فدراسیون شطرنج برگزارکننده رقابت‌هایی در بخش بانوان بود؛ این فدراسیون تجربه..

کمپین «آزادی یواشکی» علیه شطرنج / تلاش «دو زن» برای لغو میزبانی ایران http://1vz.ir/163177 @1Varzesh سناریویی برای گرفتن میزبانی بزرگ‌ترین رقابت‌های شطرنج از ایران فدراسیون شطرنج در آستانه میزبانی رقابت‌های قهرمانی جهان در بخش بانوان است که طی روزهای ۲۸ بهمن ماه تا ۱۱ اسفندماه برگزار خواهد شد. این برای اولین بار در طول تاریخ است که میزبانی این رقابت‌ها به ایران داده شده است. البته پیش از این هم فدراسیون شطرنج برگزارکننده رقابت‌هایی در بخش بانوان بود؛ این فدراسیون تجربه..

امیر قلعه نویی و حمید استیلی

امیر قلعه نویی و حمید استیلی

Pinterest
Search