Explore 2016 Rio, Game, and more!

مشعل پارالمپیک ریو خاموش شد / سکوت یک دقیقه‌ای به یاد گلبارنژاد http://1vz.ir/157949 @1Varzesh مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک برزیل برگزار شد   مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک باحال و هوای دیگری برگزار شد و نه تنها پرچم ایران به رنگ عزا درآمد بلکه حاضرین در مراسم به دستور رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به احترام گلبارنژاد یک دقیقه سکوت کردند.  ابتدا پرچمداران وارد شدند و داود علی پوریان، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، پرچم ایرا..

Explosive: Fireworks as the closing ceremony begins on the eleventh day of the 2016 Rio Paralympic Games at the Maracana

از هفت ملی‌پوش فیکس تا یک ملی‌پوش ذخیره ! http://1vz.ir/154851 @1Varzesh تیم فوتبال استقلال که به همراه پرسپولیس سازنده اسکلت تیم ملی ایران بود این روزها با وجود هزینه‌های بالایی که برای خرید بازیکن انجام داده اما در ترکیب اصلی تیم ملی مهره ثابتی ندارد.         مسلما مهمترین هدف و دست آورد باشگاه های فوتبال و هزینه کردهای سنگین آن است که تیم ملی ایران در شرایط بهتری قرار بگیرد و بازیکن سازی در بهترین شرایط خودش باشد. نگاهی به تیم ملی ایران مقابل چین، نشان می دهد که است..

از هفت ملی‌پوش فیکس تا یک ملی‌پوش ذخیره ! http://1vz.ir/154851 @1Varzesh تیم فوتبال استقلال که به همراه پرسپولیس سازنده اسکلت تیم ملی ایران بود این روزها با وجود هزینه‌های بالایی که برای خرید بازیکن انجام داده اما در ترکیب اصلی تیم ملی مهره ثابتی ندارد. مسلما مهمترین هدف و دست آورد باشگاه های فوتبال و هزینه کردهای سنگین آن است که تیم ملی ایران در شرایط بهتری قرار بگیرد و بازیکن سازی در بهترین شرایط خودش باشد. نگاهی به تیم ملی ایران مقابل چین، نشان می دهد که است..

آرژانتین حریف روسیه شد / پرتغال حریف ایران http://1vz.ir/161607 @1Varzesh دیگر فینالیست جام جهانی فوتسال مشخص شد     دو تیم فوتسال آرژانتین و پرتغال در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا برای تعیین دیگر تیم راه یافته به دیدار نهایی این رقابت‌ها از ساعت 3:30 بامداد امروز (پنجشنبه) برابر هم صف‌آرایی کردند که در پایان تیم آرژانتین توانست برابر تیم قدرتمند پرتغال با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی برسد و جواز حضور در فینال این بازی‌ها را به دست آورد.      ..

آرژانتین حریف روسیه شد / پرتغال حریف ایران http://1vz.ir/161607 @1Varzesh دیگر فینالیست جام جهانی فوتسال مشخص شد دو تیم فوتسال آرژانتین و پرتغال در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا برای تعیین دیگر تیم راه یافته به دیدار نهایی این رقابت‌ها از ساعت 3:30 بامداد امروز (پنجشنبه) برابر هم صف‌آرایی کردند که در پایان تیم آرژانتین توانست برابر تیم قدرتمند پرتغال با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی برسد و جواز حضور در فینال این بازی‌ها را به دست آورد. ..

بحرین یک‌ماهه امن شد ؛ بغض نوجوانان هندبالیست ترکید! http://1vz.ir/166099 تبعیض و سیاست یک بام و دوهوای ورزش ایران   تیم ملی فوتبال جوانان برای حضور در رقابت‌های آسیایی به بحرین سفر کرد. این در حالی است که تیم ملی هندبال نوجوانان حدود یک ماه پیش به دلیل آنچه که مسائل امنیتی و تصمیم‌گیری مقامات بالادستی عنوان شد، نتوانست در رقابت‌های آسیایی بحرین شرکت کند.  تیم ملی فوتبال جوانان پسران زیر ۱۹ سال برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا تهران را به مقصد دوحه ترک کرد تا از آنجا به ..

بحرین یک‌ماهه امن شد ؛ بغض نوجوانان هندبالیست ترکید! http://1vz.ir/166099 تبعیض و سیاست یک بام و دوهوای ورزش ایران تیم ملی فوتبال جوانان برای حضور در رقابت‌های آسیایی به بحرین سفر کرد. این در حالی است که تیم ملی هندبال نوجوانان حدود یک ماه پیش به دلیل آنچه که مسائل امنیتی و تصمیم‌گیری مقامات بالادستی عنوان شد، نتوانست در رقابت‌های آسیایی بحرین شرکت کند. تیم ملی فوتبال جوانان پسران زیر ۱۹ سال برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا تهران را به مقصد دوحه ترک کرد تا از آنجا به ..

تساوی تیم ملی فوتسال ایران برابر آذربایجان http://1vz.ir/157941 تیم ملی فوتسال ایران آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر آذربایجان را در شرایطی با تساوی پشت سرگذاشت که در دو دیدار قبلی به یک پیروزی و یک شکست دست پیدا کرده بود.   سومین دیدار تیم ملی فوتسال ایران در رقابت های جام جهانی کلمبیا از ساعت 3:30 دقیقه بامداد امروز دوشنبه مقابل تیم ملی آذربایجان آغاز شد که این دیدار در پایان با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید.  #1varzesh #تیم_ملی_فوتسال_آذربایجان #تیم_ملی_فوتس..

تساوی تیم ملی فوتسال ایران برابر آذربایجان http://1vz.ir/157941 تیم ملی فوتسال ایران آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر آذربایجان را در شرایطی با تساوی پشت سرگذاشت که در دو دیدار قبلی به یک پیروزی و یک شکست دست پیدا کرده بود. سومین دیدار تیم ملی فوتسال ایران در رقابت های جام جهانی کلمبیا از ساعت 3:30 دقیقه بامداد امروز دوشنبه مقابل تیم ملی آذربایجان آغاز شد که این دیدار در پایان با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید. #1varzesh #تیم_ملی_فوتسال_آذربایجان #تیم_ملی_فوتس..

نظر شما درباره درگيري واليباليست هاي ما با واليباليست هاي لهستان چيه ؟

نظر شما درباره درگيري واليباليست هاي ما با واليباليست هاي لهستان چيه ؟

پاسخ منفی نفت به فدراسیون/ میزبانی ایران در گرو موافقت پتروشیمی http://1vz.ir/160495 انصراف مسئولان نفت آبادان از پذیرش میزبانی مسابقات بسکتبال باشگاه های غرب آسیا   مسابقات باشگاه های غرب آسیا و برگزاری این رقابت ها در ایران یکی از موضوعات امروز بسکتبال است که البته هنوز نتیجه آن قطعی و نهایی نشده است. فدراسیون بسکتبال پیشنهاد برگزاری این رقابت ها در ایران را با مسئولان فدراسیون بسکتبال غرب آسیا (وابا) مطرح کرده و موافقت های اولیه را گرفته است هر چند میزبانی قطعی ایران برای ..

پاسخ منفی نفت به فدراسیون/ میزبانی ایران در گرو موافقت پتروشیمی http://1vz.ir/160495 انصراف مسئولان نفت آبادان از پذیرش میزبانی مسابقات بسکتبال باشگاه های غرب آسیا مسابقات باشگاه های غرب آسیا و برگزاری این رقابت ها در ایران یکی از موضوعات امروز بسکتبال است که البته هنوز نتیجه آن قطعی و نهایی نشده است. فدراسیون بسکتبال پیشنهاد برگزاری این رقابت ها در ایران را با مسئولان فدراسیون بسکتبال غرب آسیا (وابا) مطرح کرده و موافقت های اولیه را گرفته است هر چند میزبانی قطعی ایران برای ..

تیم ملی والیبال ایران در رده هفتم جهان http://1vz.ir/148897 تیم ملی والیبال مردان ایران در جدیدترین رده بندی جهانی با سه پله صعود در رده هفتم جهان ایستاد تا به بهترین رتبه تاریخ خود و همچنین ورزش‌های تیمی کشور در عرصه بین المللی دست یابد.   والیبال ایران از مجموع چهار رتبه یک رقمی خود در پیکارهای معتبر جهان و المپیک (مقام پنجمی المپیک ۵۰ امتیاز،هشتمی لیگ جهانی ۳۲ امتیاز، هشتمی جام جهانی ۲۵ امتیاز و ششمی قهرمانی جهان۵۶ امتیاز) ۱۶۳ امتیاز کسب کرده و در جایگاه هفتم جدیدترین رده ..

تیم ملی والیبال ایران در رده هفتم جهان http://1vz.ir/148897 تیم ملی والیبال مردان ایران در جدیدترین رده بندی جهانی با سه پله صعود در رده هفتم جهان ایستاد تا به بهترین رتبه تاریخ خود و همچنین ورزش‌های تیمی کشور در عرصه بین المللی دست یابد. والیبال ایران از مجموع چهار رتبه یک رقمی خود در پیکارهای معتبر جهان و المپیک (مقام پنجمی المپیک ۵۰ امتیاز،هشتمی لیگ جهانی ۳۲ امتیاز، هشتمی جام جهانی ۲۵ امتیاز و ششمی قهرمانی جهان۵۶ امتیاز) ۱۶۳ امتیاز کسب کرده و در جایگاه هفتم جدیدترین رده ..

موسوی و مرندی در صدر بهترین‌های والیبال المپیک http://1vz.ir/141229 @1Varzesh در پایان چهارمین روز از رقابت های والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو، سیدمحمد موسوی و مهدی مرندی در صدر بهترین مدافعین روی تور و دریافت کننده های مسابقات قرار گرفتند.   مسابقات روز چهارم والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو در حالی به پایان رسید که سیدمحمد موسوی با میانگین 1.29 امتیاز در هر ست، در رده نخست بهترین مدافعین روی تور قرار گرفت.      در رده بندی بهترین دریافت کننده های..

موسوی و مرندی در صدر بهترین‌های والیبال المپیک http://1vz.ir/141229 @1Varzesh در پایان چهارمین روز از رقابت های والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو، سیدمحمد موسوی و مهدی مرندی در صدر بهترین مدافعین روی تور و دریافت کننده های مسابقات قرار گرفتند. مسابقات روز چهارم والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو در حالی به پایان رسید که سیدمحمد موسوی با میانگین 1.29 امتیاز در هر ست، در رده نخست بهترین مدافعین روی تور قرار گرفت. در رده بندی بهترین دریافت کننده های..

کفاشیان: برای کسب میزبانی جام‌جهانی از شانس بالایی برخورداریم http://1vz.ir/168261 نایب رئیس فدراسیون فوتبال در سمینار مدرسان فوتسال گفت: با موفقیتی که تیم‌های ملی فوتسال آقایان و بانوان در عرصه‌های بین‌المللی کسب کرده‌اند، مسئولیت‌مان سنگین‌تر شده است.     به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان نایب رئیس اول فدراسیون و سرپرست کمیته فوتسال گفت: طبق برنامه‌ریزی و موارد تصویب شده در آسیا از این پس حجم فعالیت‌های فوتسال در جهت اجرای برنامه‌ها افزایش پیدا کرده است.  و..

کفاشیان: برای کسب میزبانی جام‌جهانی از شانس بالایی برخورداریم http://1vz.ir/168261 نایب رئیس فدراسیون فوتبال در سمینار مدرسان فوتسال گفت: با موفقیتی که تیم‌های ملی فوتسال آقایان و بانوان در عرصه‌های بین‌المللی کسب کرده‌اند، مسئولیت‌مان سنگین‌تر شده است. به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان نایب رئیس اول فدراسیون و سرپرست کمیته فوتسال گفت: طبق برنامه‌ریزی و موارد تصویب شده در آسیا از این پس حجم فعالیت‌های فوتسال در جهت اجرای برنامه‌ها افزایش پیدا کرده است. و..

پاسخ منفی مسئولان فوتسال ایران به دعوت برزیلی‌ها http://1vz.ir/164679 تیم ملی فوتسال ایران برای برگزاری چند بازی تدارکاتی به کشور برزیل دعوت شده است؛ اگرچه پاسخ مسئولان فوتسال ایران به این دعوت منفی است.   تیم ملی فوتسال برزیل که در مسابقات جام جهانی مقابل ایران شکست تحقیر آمیزی داشت و در مرحله یک هشتم نهایی در ضربات پنالتی برابر ایران از دور این رقابت‌ها کنار رفت، به دنبال جبران این نتیجه هستند.     بر همین اساس، آنها از تیم ملی ایران دعوت کرده‌اند تا برای برگزاری بازی ت..

پاسخ منفی مسئولان فوتسال ایران به دعوت برزیلی‌ها http://1vz.ir/164679 تیم ملی فوتسال ایران برای برگزاری چند بازی تدارکاتی به کشور برزیل دعوت شده است؛ اگرچه پاسخ مسئولان فوتسال ایران به این دعوت منفی است. تیم ملی فوتسال برزیل که در مسابقات جام جهانی مقابل ایران شکست تحقیر آمیزی داشت و در مرحله یک هشتم نهایی در ضربات پنالتی برابر ایران از دور این رقابت‌ها کنار رفت، به دنبال جبران این نتیجه هستند. بر همین اساس، آنها از تیم ملی ایران دعوت کرده‌اند تا برای برگزاری بازی ت..

پیروزی آسان شاگردان لوزانو مقابل کوبا / صعود در دسترس است http://1vz.ir/139243 @1Varzesh تیم ملی والیبال ایران مقابل کوبا به برتری سه بر صفر رسید   تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه رقابت‌های والیبال المپیک ریو 2016، ساعت 17 امروز در سالن ماراکاناژینوی ریو به مصاف تیم کوبا رفت.     ترکیب ایران: شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، سعید معروف، محمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی و مهدی مرندی (بازیکن آزاد)  سرمربی: رائول لوزانو (آرژانتین)  ترکیب کوبا: لازارو هرنان..

پیروزی آسان شاگردان لوزانو مقابل کوبا / صعود در دسترس است http://1vz.ir/139243 @1Varzesh تیم ملی والیبال ایران مقابل کوبا به برتری سه بر صفر رسید تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه رقابت‌های والیبال المپیک ریو 2016، ساعت 17 امروز در سالن ماراکاناژینوی ریو به مصاف تیم کوبا رفت. ترکیب ایران: شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، سعید معروف، محمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی و مهدی مرندی (بازیکن آزاد) سرمربی: رائول لوزانو (آرژانتین) ترکیب کوبا: لازارو هرنان..

تیم ملی بسکتبال ایران در جام ویلیام جونز چهارم شد http://1vz.ir/132769 *ÌE (3©*('D 'Ì1'F (' E,EH9 ö (1/ H ò ('.* /1 EÌ'F ù *ÌE 41©* ©FF/¯'F E3'(B'* ,'E HÌDÌ'E ,HF2 (G 9FH'F †G'1E /3* Ì'A*.   دیدارهای روز پایانی مسابقات بسکتبال جام ویلیام جونز امروز با برگزاری دیدارهای روز پایانی در چین تایپه پیگیری شد. در این روز از رقابت ها تیم ملی کشورمان در مصاف با هند به برتری ۷۱ بر ۵۶ دست یافت. ملی پوشان بسکتبال ایران پیش از این دیدار مقابل تیم دوم چین تایپه، تیم دانشگاهی آمریکا، مصر، فیل..

تیم ملی بسکتبال ایران در جام ویلیام جونز چهارم شد http://1vz.ir/132769 *ÌE (3©*('D 'Ì1'F (' E,EH9 ö (1/ H ò ('.* /1 EÌ'F ù *ÌE 41©* ©FF/¯'F E3'(B'* ,'E HÌDÌ'E ,HF2 (G 9FH'F †G'1E /3* Ì'A*. دیدارهای روز پایانی مسابقات بسکتبال جام ویلیام جونز امروز با برگزاری دیدارهای روز پایانی در چین تایپه پیگیری شد. در این روز از رقابت ها تیم ملی کشورمان در مصاف با هند به برتری ۷۱ بر ۵۶ دست یافت. ملی پوشان بسکتبال ایران پیش از این دیدار مقابل تیم دوم چین تایپه، تیم دانشگاهی آمریکا، مصر، فیل..

تیم ملی والیبال ایران کوبا را مغلوب کرد http://1vz.ir/134115 @1Varzesh شاگردان لوزانو آخرین دیدار تدارکاتی خود در برزیل را با برد پشت سر گذاشتند   تیم ملی والیبال کشورمان برای اولین بار در تاریخ در سی و یکمین دوره رقابت‌های المپیک که ار روز شانزدهم مرداد و در شهر ریودوژانیرو کشور برزیل شروع می‌شود شرکت خواهد کرد.     ملی پوشان والیبال ایران از ششم مردادماه آخرین اردوی آماده سازی خود را در شهر ریودوژانیور آغاز کردند و تیم ایران شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه..

تیم ملی والیبال ایران کوبا را مغلوب کرد http://1vz.ir/134115 @1Varzesh شاگردان لوزانو آخرین دیدار تدارکاتی خود در برزیل را با برد پشت سر گذاشتند تیم ملی والیبال کشورمان برای اولین بار در تاریخ در سی و یکمین دوره رقابت‌های المپیک که ار روز شانزدهم مرداد و در شهر ریودوژانیرو کشور برزیل شروع می‌شود شرکت خواهد کرد. ملی پوشان والیبال ایران از ششم مردادماه آخرین اردوی آماده سازی خود را در شهر ریودوژانیور آغاز کردند و تیم ایران شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه..

برنامه دیدارهای فینال و رده‌بندی جام جهانی/ تلاش شاگردان ناظم‌الشریعه برای کسب مقام سومی http://1vz.ir/161605 دو بازی پایانی جام جهانی 2016 کلمبیا شنبه‌شب برگزار خواهد شد.     با برگزاری دو دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا، چهره تیم‌های صعود کننده به فینال این مسابقات مشخص شد. تیم ملی روسیه با غلبه بر ایران و نیز تیم ملی آرژانتین با شکست پرتغال، به دیدار پایانی این مسابقات راه یافتند.  این دو تیم در دوره‌های گذشته جام جهانی موفق نشده بودند به بازی فی..

برنامه دیدارهای فینال و رده‌بندی جام جهانی/ تلاش شاگردان ناظم‌الشریعه برای کسب مقام سومی http://1vz.ir/161605 دو بازی پایانی جام جهانی 2016 کلمبیا شنبه‌شب برگزار خواهد شد. با برگزاری دو دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا، چهره تیم‌های صعود کننده به فینال این مسابقات مشخص شد. تیم ملی روسیه با غلبه بر ایران و نیز تیم ملی آرژانتین با شکست پرتغال، به دیدار پایانی این مسابقات راه یافتند. این دو تیم در دوره‌های گذشته جام جهانی موفق نشده بودند به بازی فی..

Pinterest
Search