Explore Volleyball, Volleyball Sayings, and more!

Explore related topics

روسیه به نیمه نهایی رسید http://1vz.ir/143651 تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید.     تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی 3 بر صفر مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید. شاگردان ولادیمیر آلکنو در یک بازی آسان با نتایج 25 بر 15، 25 بر 20 و 25 بر 18 تیم ملی کانادا را شکست دادند.    ماکسیم میخایلوف 13 امتیاز برای روسیه و جان گوردون پرین 11 امتیاز برای کانادا کسب کردند.    تیم ملی روسیه در مرحله نیمه نه..

روسیه به نیمه نهایی رسید http://1vz.ir/143651 تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید. تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی 3 بر صفر مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید. شاگردان ولادیمیر آلکنو در یک بازی آسان با نتایج 25 بر 15، 25 بر 20 و 25 بر 18 تیم ملی کانادا را شکست دادند. ماکسیم میخایلوف 13 امتیاز برای روسیه و جان گوردون پرین 11 امتیاز برای کانادا کسب کردند. تیم ملی روسیه در مرحله نیمه نه..

تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست میزبان صعود کرد/ مصاف با ژاپن برای صعود به فینال http://1vz.ir/160697 تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست تایلند میزبان جام کنفدراسیون مردان آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.    تیم ملی «ب» والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف تایلند میزبان این رقابت‌ها رفت. ملی‌پوشان ایران در این دیدار 3 بر یک و با امتیازهای (25 بر 22، 28 بر 30، 25 بر 20 و 25 بر 16) به پیروزی دست یافتند تا با اقت..

تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست میزبان صعود کرد/ مصاف با ژاپن برای صعود به فینال http://1vz.ir/160697 تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست تایلند میزبان جام کنفدراسیون مردان آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کرد. تیم ملی «ب» والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف تایلند میزبان این رقابت‌ها رفت. ملی‌پوشان ایران در این دیدار 3 بر یک و با امتیازهای (25 بر 22، 28 بر 30، 25 بر 20 و 25 بر 16) به پیروزی دست یافتند تا با اقت..

جریمه به خاطر صحبت نکردن با خبرنگاران http://1vz.ir/163515 مربیان دو تیم لیگ برتری والیبال روسیه جریمه شدند.     تیم‌های دینامو مسکو و بلگوری بلگورود به نخستین پیروزی خود در هفته سوم لیگ برتر والیبال روسیه رسیدند. آنها پس از 2 شکست متوالی در ابتدای لیگ بالاخره طعم پیروزی را چشیدند.  البته این پیروزی برای آنها چندان هم آسان به دست نیامد چون «اولگ آنتونوف» و «الکساندر کاسارف» مربیان تیم‌های دینامو و بلگوری به دلیل امتناع از صحبت با خبرنگاران از سوی سازمان لیگ جریمه شدند...

جریمه به خاطر صحبت نکردن با خبرنگاران http://1vz.ir/163515 مربیان دو تیم لیگ برتری والیبال روسیه جریمه شدند. تیم‌های دینامو مسکو و بلگوری بلگورود به نخستین پیروزی خود در هفته سوم لیگ برتر والیبال روسیه رسیدند. آنها پس از 2 شکست متوالی در ابتدای لیگ بالاخره طعم پیروزی را چشیدند. البته این پیروزی برای آنها چندان هم آسان به دست نیامد چون «اولگ آنتونوف» و «الکساندر کاسارف» مربیان تیم‌های دینامو و بلگوری به دلیل امتناع از صحبت با خبرنگاران از سوی سازمان لیگ جریمه شدند...

برزیل قهرمان والیبال المپیک شد/ حسرت طلا بر دل ایتالیا ماند http://1vz.ir/146071 تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی مقابل ایتالیا مدال طلای المپیک را از آن خود کرد.         تیم های ملی والیبال برزیل و ایتالیا یکشنبه شب دیدار نهایی رقابتهای المپیک را برگزار کردند که طی آن شاگردان رزنده حریف خود را با حساب ۳ بر صفر شکست دادند.     برزیل در ست های اول، دوم و با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۸ بر ۲۶ و ۲۶ بر ۲۴ پیروز شد. این سومین مدال طلای برزیل در المپیک بود.     برزیل در المپیک ..

برزیل قهرمان والیبال المپیک شد/ حسرت طلا بر دل ایتالیا ماند http://1vz.ir/146071 تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی مقابل ایتالیا مدال طلای المپیک را از آن خود کرد. تیم های ملی والیبال برزیل و ایتالیا یکشنبه شب دیدار نهایی رقابتهای المپیک را برگزار کردند که طی آن شاگردان رزنده حریف خود را با حساب ۳ بر صفر شکست دادند. برزیل در ست های اول، دوم و با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۸ بر ۲۶ و ۲۶ بر ۲۴ پیروز شد. این سومین مدال طلای برزیل در المپیک بود. برزیل در المپیک ..

اخبار المپیک از والیبال تا شمشیر بازی/ ببینید http://1vz.ir/138491 استودیو المپیک را هر روز لحظه به لحظه در برنا ببینید.                    #1varzesh #المپیک #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

اخبار المپیک از والیبال تا شمشیر بازی/ ببینید http://1vz.ir/138491 استودیو المپیک را هر روز لحظه به لحظه در برنا ببینید. #1varzesh #المپیک #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

موسوی و مرندی؛ بهترین مدافع روی تور و دریافت‌کننده مرحله گروهی المپیک http://1vz.ir/142753 در پایان مرحله گروهی رقابت‌های والیبال مردان بازی‌های المپیک 2016 ریو، دو بازیکن ایران در صدر بهترین مدافعان روی تور و دریافت‌کننده‌های مسابقات قرار گرفتند.     مسابقات مرحله گروهی والیبال مردان بازی‌های المپیک 2016 ریو در حالی به پایان رسید که سیدمحمد موسوی با میانگین 1.18 امتیاز در هر ست، در رده نخست بهترین مدافعان روی تور قرار گرفت.  در رده‌بندی بهترین دریافت‌کننده‌های مسابقات..

موسوی و مرندی؛ بهترین مدافع روی تور و دریافت‌کننده مرحله گروهی المپیک http://1vz.ir/142753 در پایان مرحله گروهی رقابت‌های والیبال مردان بازی‌های المپیک 2016 ریو، دو بازیکن ایران در صدر بهترین مدافعان روی تور و دریافت‌کننده‌های مسابقات قرار گرفتند. مسابقات مرحله گروهی والیبال مردان بازی‌های المپیک 2016 ریو در حالی به پایان رسید که سیدمحمد موسوی با میانگین 1.18 امتیاز در هر ست، در رده نخست بهترین مدافعان روی تور قرار گرفت. در رده‌بندی بهترین دریافت‌کننده‌های مسابقات..

تعبیر FIVB از پیروزی والیبال ایران: جشنواره دفاع موسوی http://1vz.ir/139383 فدراسیون جهانی والیبال، محمد موسوی را یکی از عوامل پیروزی ایران مقابل کوبا در المپیک 2016 ریو عنوان کرد.     به نقل از سایت فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، تیم ملی ایران در سومین روز مسابقات والیبال المپیک 2016 ریو به نخستین پیروزی خود رسید. این تیم موفق شد کوبای بدون پیروزی را 3 بر صفر شکست دهد.  بازیکنان ایران در این بازی 13 دفاع منجر به امتیاز انجام دادند در حالی که بازیکنان کوبا از دفاع فقط ..

تعبیر FIVB از پیروزی والیبال ایران: جشنواره دفاع موسوی http://1vz.ir/139383 فدراسیون جهانی والیبال، محمد موسوی را یکی از عوامل پیروزی ایران مقابل کوبا در المپیک 2016 ریو عنوان کرد. به نقل از سایت فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، تیم ملی ایران در سومین روز مسابقات والیبال المپیک 2016 ریو به نخستین پیروزی خود رسید. این تیم موفق شد کوبای بدون پیروزی را 3 بر صفر شکست دهد. بازیکنان ایران در این بازی 13 دفاع منجر به امتیاز انجام دادند در حالی که بازیکنان کوبا از دفاع فقط ..

تیم ملی والیبال بانوان ایران ماریبور را شکست دادند http://1vz.ir/133667 تیم ملی والیبال بانوان ایران در دیداری دوستانه و تدارکاتی موفق به شکست تیم باشگاهی «ماریبور» اسلوونی شد.     به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می کند. این تیم از دوم مرداد ماه اردوی برون مرزی خود را در کشور اسلوونی آغاز کرده است.     ملی‌پوشان ایران شب گذشته (دوشنبه شب) در یکی دیگر از مسابقات دوستانه..

تیم ملی والیبال بانوان ایران ماریبور را شکست دادند http://1vz.ir/133667 تیم ملی والیبال بانوان ایران در دیداری دوستانه و تدارکاتی موفق به شکست تیم باشگاهی «ماریبور» اسلوونی شد. به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می کند. این تیم از دوم مرداد ماه اردوی برون مرزی خود را در کشور اسلوونی آغاز کرده است. ملی‌پوشان ایران شب گذشته (دوشنبه شب) در یکی دیگر از مسابقات دوستانه..

فیلم/ طولانی ترین رالی والیبال جهان http://1vz.ir/139825 در دیدار تیم های والیبال برزیل و آمریکا که در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به سود آمریکا به پایان رسید، در ست سوم دو تیم بیش از ۴۰ ثانیه نتوانستند توپ را به امتیاز تبدیل کنند.      #1varzesh #المپیک_2016_ریو #تیم_ملی_والیبال_آمریکا #تیم_ملی_والیبال_برزیل #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

فیلم/ طولانی ترین رالی والیبال جهان http://1vz.ir/139825 در دیدار تیم های والیبال برزیل و آمریکا که در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به سود آمریکا به پایان رسید، در ست سوم دو تیم بیش از ۴۰ ثانیه نتوانستند توپ را به امتیاز تبدیل کنند. #1varzesh #المپیک_2016_ریو #تیم_ملی_والیبال_آمریکا #تیم_ملی_والیبال_برزیل #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

ایران میزبان دومین دوره مسابقات والیبال امیدهای آسیا شد http://1vz.ir/150833 دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آسیا به میزبانی ایران و در شهر اردبیل برگزار می‌شود.     به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر 23 سال آسیا 11 تا 19 اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود. در این رقابت ها 16 کشور آسیایی شرکت می‌کنند که تیم‌های متقاضی تا آبان ماه سال جاری فرصت ثبت نام دارند.  این مسابقات در دو سالن و در هر روز ..

ایران میزبان دومین دوره مسابقات والیبال امیدهای آسیا شد http://1vz.ir/150833 دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آسیا به میزبانی ایران و در شهر اردبیل برگزار می‌شود. به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر 23 سال آسیا 11 تا 19 اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود. در این رقابت ها 16 کشور آسیایی شرکت می‌کنند که تیم‌های متقاضی تا آبان ماه سال جاری فرصت ثبت نام دارند. این مسابقات در دو سالن و در هر روز ..

برنز والیبال به آمریکا رسید/ روسیه بازی برده را باخت http://1vz.ir/145987 تیم ملی والیبال آمریکا با غلبه بر روسیه در رده سوم رقابتهای المپیک ریو قرار گرفت.   تیم های ملی والیبال روسیه و آمریکا دیدار رده بندی رقابتهای المپیک ریو را روز یکشنبه برگزار کردند و در پایان آمریکا برابر حریف خود ۳ بر ۲ برنده شد.  شاگردان الکنو در دو ست ابتدایی این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ مقابل حریف خود پیروز شدند. اما آمریکا سه ست بعدی را ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۱۵ بر ۱۳ برنده شد و برنز را ..

برنز والیبال به آمریکا رسید/ روسیه بازی برده را باخت http://1vz.ir/145987 تیم ملی والیبال آمریکا با غلبه بر روسیه در رده سوم رقابتهای المپیک ریو قرار گرفت. تیم های ملی والیبال روسیه و آمریکا دیدار رده بندی رقابتهای المپیک ریو را روز یکشنبه برگزار کردند و در پایان آمریکا برابر حریف خود ۳ بر ۲ برنده شد. شاگردان الکنو در دو ست ابتدایی این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ مقابل حریف خود پیروز شدند. اما آمریکا سه ست بعدی را ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۱۵ بر ۱۳ برنده شد و برنز را ..

برزیل از روسیه انتقام گرفت و فینالیست والیبال مردان المپیک شد http://1vz.ir/144897 تیم والیبال مردان برزیل به دیدار نهایی بازی‌های المپیک 2016 ریو راه یافت.     در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال مردان المپیک، صبح امروز به وقت تهران تیم‌های برزیل و روسیه به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه 3 بر صفر حریفش را شکست داد و گام به فینال گذاشت.  برزیل در این بازی با نتایج 25 بر 21، 25 بر 20 و 25 بر 17 مقابل روسیه به برتری رسید و توانست انتقام شکست د..

برزیل از روسیه انتقام گرفت و فینالیست والیبال مردان المپیک شد http://1vz.ir/144897 تیم والیبال مردان برزیل به دیدار نهایی بازی‌های المپیک 2016 ریو راه یافت. در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال مردان المپیک، صبح امروز به وقت تهران تیم‌های برزیل و روسیه به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه 3 بر صفر حریفش را شکست داد و گام به فینال گذاشت. برزیل در این بازی با نتایج 25 بر 21، 25 بر 20 و 25 بر 17 مقابل روسیه به برتری رسید و توانست انتقام شکست د..

شهرام محمودی امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و کوبا شد http://1vz.ir/139257 بازیکن پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل کوبا بعنوان امتیازآورترین بازیکن میدان معرفی شد.   تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود از گروه B رقابتهای المپیک از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه به مصاف کوبا رفت و در پایان این تیم را با حساب ۳ بر صفر شکست داد.  در این بازی شهرام محمودی با کسب ۱۹ امتیاز بعنوان امتیازآورترین بازیکن میدان معرفی شد. در تیم کوبا نیز میگوئل لوپز ۱۵ امتیاز بدست آورد و بهتر..

شهرام محمودی امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و کوبا شد http://1vz.ir/139257 بازیکن پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل کوبا بعنوان امتیازآورترین بازیکن میدان معرفی شد. تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود از گروه B رقابتهای المپیک از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه به مصاف کوبا رفت و در پایان این تیم را با حساب ۳ بر صفر شکست داد. در این بازی شهرام محمودی با کسب ۱۹ امتیاز بعنوان امتیازآورترین بازیکن میدان معرفی شد. در تیم کوبا نیز میگوئل لوپز ۱۵ امتیاز بدست آورد و بهتر..

3 کاندید جانشینی آنتیگا مشخص شدند / لوزانو در لیست نیست http://1vz.ir/167691 رئیس فدراسیون والیبال لهستان اسامی نامزدهای سرمربیگری تیم ملی والیبال لهستان را اعلام کرد.     «یاسپ کاسپشک» رئیس فدراسیون والیبال لهستان در گفت‌وگو با رادیو لهستان، اسامی 3 نامزد نهایی احراز پست سرمربیگری تیم ملی والیبال این کشور را اعلام کرد.     بر این اساس، فردیناندو دی‌جورجی که با تیم ملی ایتالیا 3 بار در سال‌های 1990، 1994 و 1998 به عنوان قهرمانی جهان رسیده و در حال حاضر سرمربی تیم زاک..

3 کاندید جانشینی آنتیگا مشخص شدند / لوزانو در لیست نیست http://1vz.ir/167691 رئیس فدراسیون والیبال لهستان اسامی نامزدهای سرمربیگری تیم ملی والیبال لهستان را اعلام کرد. «یاسپ کاسپشک» رئیس فدراسیون والیبال لهستان در گفت‌وگو با رادیو لهستان، اسامی 3 نامزد نهایی احراز پست سرمربیگری تیم ملی والیبال این کشور را اعلام کرد. بر این اساس، فردیناندو دی‌جورجی که با تیم ملی ایتالیا 3 بار در سال‌های 1990، 1994 و 1998 به عنوان قهرمانی جهان رسیده و در حال حاضر سرمربی تیم زاک..

روایت خبرگزاری آلمانی از درگیری بازیکنان والیبال ایران و لهستان http://1vz.ir/138649 درگیری بازیکنان تیم ملی والیبال ایران و لهستان در مسابقات المپیک ریو در خبرگزاری آلمانی DPA بازتاب داشت.   تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک ریو به مصاف تیم لهستان رفت و در حالی که می‌توانست این تیم را شکست بدهد، در نهایت با نتیجه ۲ به ۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد. در پایان این مسابقه هم بین بازیکنان دو تیم درگیری‌هایی رخ داد که این درگیری در خبرگزاری آلمانی DPA بازت..

روایت خبرگزاری آلمانی از درگیری بازیکنان والیبال ایران و لهستان http://1vz.ir/138649 درگیری بازیکنان تیم ملی والیبال ایران و لهستان در مسابقات المپیک ریو در خبرگزاری آلمانی DPA بازتاب داشت. تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات المپیک ریو به مصاف تیم لهستان رفت و در حالی که می‌توانست این تیم را شکست بدهد، در نهایت با نتیجه ۲ به ۳ نتیجه را به حریف واگذار کرد. در پایان این مسابقه هم بین بازیکنان دو تیم درگیری‌هایی رخ داد که این درگیری در خبرگزاری آلمانی DPA بازت..

Pinterest
Search