Explore Volleyball and more!

Explore related topics

روسیه به نیمه نهایی رسید http://1vz.ir/143651 تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید.     تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی 3 بر صفر مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید. شاگردان ولادیمیر آلکنو در یک بازی آسان با نتایج 25 بر 15، 25 بر 20 و 25 بر 18 تیم ملی کانادا را شکست دادند.    ماکسیم میخایلوف 13 امتیاز برای روسیه و جان گوردون پرین 11 امتیاز برای کانادا کسب کردند.    تیم ملی روسیه در مرحله نیمه نه..

روسیه به نیمه نهایی رسید http://1vz.ir/143651 تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید. تیم ملی والیبال روسیه با پیروزی 3 بر صفر مقابل کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو رسید. شاگردان ولادیمیر آلکنو در یک بازی آسان با نتایج 25 بر 15، 25 بر 20 و 25 بر 18 تیم ملی کانادا را شکست دادند. ماکسیم میخایلوف 13 امتیاز برای روسیه و جان گوردون پرین 11 امتیاز برای کانادا کسب کردند. تیم ملی روسیه در مرحله نیمه نه..

تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست میزبان صعود کرد/ مصاف با ژاپن برای صعود به فینال http://1vz.ir/160697 تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست تایلند میزبان جام کنفدراسیون مردان آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.    تیم ملی «ب» والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف تایلند میزبان این رقابت‌ها رفت. ملی‌پوشان ایران در این دیدار 3 بر یک و با امتیازهای (25 بر 22، 28 بر 30، 25 بر 20 و 25 بر 16) به پیروزی دست یافتند تا با اقت..

تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست میزبان صعود کرد/ مصاف با ژاپن برای صعود به فینال http://1vz.ir/160697 تیم ملی والیبال «ب» ایران با شکست تایلند میزبان جام کنفدراسیون مردان آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کرد. تیم ملی «ب» والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف تایلند میزبان این رقابت‌ها رفت. ملی‌پوشان ایران در این دیدار 3 بر یک و با امتیازهای (25 بر 22، 28 بر 30، 25 بر 20 و 25 بر 16) به پیروزی دست یافتند تا با اقت..

غلامی:برابر روسیه بد بازی کردیم/با شکست ایتالیا شگفتی ساز می شویم http://1vz.ir/142351 بازیکن تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست برابر روسیه گفت: بد بازی کردیم و نتیجه را به حریف واگذار کردیم.         اعزامی مهر از ریودوژانیرو، تیم ملی والیبال ایران در آخرین مرحله مقدماتی المپیک ریو برابر تیم ملی روسیه 3 بر صفر بازنده شد تا در مرحله حذفی حریف تیم ملی ایتالیا شود.     عادل غلامی ملی پوش والیبال ایران پس از آخرین دیدار دور مقدماتی المپیک برابر روسیه گفت: خیلی بد بازی کرد..

غلامی:برابر روسیه بد بازی کردیم/با شکست ایتالیا شگفتی ساز می شویم http://1vz.ir/142351 بازیکن تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست برابر روسیه گفت: بد بازی کردیم و نتیجه را به حریف واگذار کردیم. اعزامی مهر از ریودوژانیرو، تیم ملی والیبال ایران در آخرین مرحله مقدماتی المپیک ریو برابر تیم ملی روسیه 3 بر صفر بازنده شد تا در مرحله حذفی حریف تیم ملی ایتالیا شود. عادل غلامی ملی پوش والیبال ایران پس از آخرین دیدار دور مقدماتی المپیک برابر روسیه گفت: خیلی بد بازی کرد..

ایران میزبان دومین دوره مسابقات والیبال امیدهای آسیا شد http://1vz.ir/150833 دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آسیا به میزبانی ایران و در شهر اردبیل برگزار می‌شود.     به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر 23 سال آسیا 11 تا 19 اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود. در این رقابت ها 16 کشور آسیایی شرکت می‌کنند که تیم‌های متقاضی تا آبان ماه سال جاری فرصت ثبت نام دارند.  این مسابقات در دو سالن و در هر روز ..

ایران میزبان دومین دوره مسابقات والیبال امیدهای آسیا شد http://1vz.ir/150833 دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آسیا به میزبانی ایران و در شهر اردبیل برگزار می‌شود. به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر 23 سال آسیا 11 تا 19 اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود. در این رقابت ها 16 کشور آسیایی شرکت می‌کنند که تیم‌های متقاضی تا آبان ماه سال جاری فرصت ثبت نام دارند. این مسابقات در دو سالن و در هر روز ..

برزیل قهرمان والیبال مردان المپیک شد http://1vz.ir/146095 تیم ملی والیبال مردان برزیل با پیروزی مقابل ایتالیا به مدال طلای بازی‌های المپیک 2016 رسید.     تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی 3 بر صفر مقابل ایتالیا در فینال مسابقات والیبال بازی‌های المپیک 2016 ریو به مدال طلای این بازی‌ها رسید.  برزیلی‌ها در 3 ست متوالی این بازی با نتایج 25 بر 22، 28 بر 26 و 26 بر 24 آتزوری را از پیش رو برداشتند و در خانه قهرمان شدند.       در این بازی، والاس دسوزا 20 امتیاز برای برزی..

برزیل قهرمان والیبال مردان المپیک شد http://1vz.ir/146095 تیم ملی والیبال مردان برزیل با پیروزی مقابل ایتالیا به مدال طلای بازی‌های المپیک 2016 رسید. تیم ملی والیبال برزیل با پیروزی 3 بر صفر مقابل ایتالیا در فینال مسابقات والیبال بازی‌های المپیک 2016 ریو به مدال طلای این بازی‌ها رسید. برزیلی‌ها در 3 ست متوالی این بازی با نتایج 25 بر 22، 28 بر 26 و 26 بر 24 آتزوری را از پیش رو برداشتند و در خانه قهرمان شدند. در این بازی، والاس دسوزا 20 امتیاز برای برزی..

تعبیر FIVB از پیروزی والیبال ایران: جشنواره دفاع موسوی http://1vz.ir/139383 فدراسیون جهانی والیبال، محمد موسوی را یکی از عوامل پیروزی ایران مقابل کوبا در المپیک 2016 ریو عنوان کرد.     به نقل از سایت فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، تیم ملی ایران در سومین روز مسابقات والیبال المپیک 2016 ریو به نخستین پیروزی خود رسید. این تیم موفق شد کوبای بدون پیروزی را 3 بر صفر شکست دهد.  بازیکنان ایران در این بازی 13 دفاع منجر به امتیاز انجام دادند در حالی که بازیکنان کوبا از دفاع فقط ..

تعبیر FIVB از پیروزی والیبال ایران: جشنواره دفاع موسوی http://1vz.ir/139383 فدراسیون جهانی والیبال، محمد موسوی را یکی از عوامل پیروزی ایران مقابل کوبا در المپیک 2016 ریو عنوان کرد. به نقل از سایت فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، تیم ملی ایران در سومین روز مسابقات والیبال المپیک 2016 ریو به نخستین پیروزی خود رسید. این تیم موفق شد کوبای بدون پیروزی را 3 بر صفر شکست دهد. بازیکنان ایران در این بازی 13 دفاع منجر به امتیاز انجام دادند در حالی که بازیکنان کوبا از دفاع فقط ..

کوبا حریف والیبال ایران نشد/ نخستین برد شاگردان لوزانو در المپیک http://1vz.ir/139229 تیم ملی والیبال ایران سومین بازی خود را در مرحله گروهی رقابتهای المپیک ریو برابر کوبا برگزار کرد و با شکست ۳ بر صفر این تیم توانست به ۳ امتیاز ارزشمند دست یابد. این نخستین برد تیم ایران بود.   تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود از گروه B رقابتهای المپیک از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه به مصاف کوبا رفت و در حالی که در دفاع روی تور عالی ظاهر شده بود برابر حریف خود ۳ بر صفر برنده شد. شاگردان لوزانو..

کوبا حریف والیبال ایران نشد/ نخستین برد شاگردان لوزانو در المپیک http://1vz.ir/139229 تیم ملی والیبال ایران سومین بازی خود را در مرحله گروهی رقابتهای المپیک ریو برابر کوبا برگزار کرد و با شکست ۳ بر صفر این تیم توانست به ۳ امتیاز ارزشمند دست یابد. این نخستین برد تیم ایران بود. تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود از گروه B رقابتهای المپیک از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه به مصاف کوبا رفت و در حالی که در دفاع روی تور عالی ظاهر شده بود برابر حریف خود ۳ بر صفر برنده شد. شاگردان لوزانو..

فیلم/ طولانی ترین رالی والیبال جهان http://1vz.ir/139825 در دیدار تیم های والیبال برزیل و آمریکا که در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به سود آمریکا به پایان رسید، در ست سوم دو تیم بیش از ۴۰ ثانیه نتوانستند توپ را به امتیاز تبدیل کنند.      #1varzesh #المپیک_2016_ریو #تیم_ملی_والیبال_آمریکا #تیم_ملی_والیبال_برزیل #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

فیلم/ طولانی ترین رالی والیبال جهان http://1vz.ir/139825 در دیدار تیم های والیبال برزیل و آمریکا که در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به سود آمریکا به پایان رسید، در ست سوم دو تیم بیش از ۴۰ ثانیه نتوانستند توپ را به امتیاز تبدیل کنند. #1varzesh #المپیک_2016_ریو #تیم_ملی_والیبال_آمریکا #تیم_ملی_والیبال_برزیل #والیبال #۱ورزش #والیبال_1ورزش

آمریکا تعارف میزبان را رد نکرد/ برزیل فرصت صدرنشینی را از دست داد http://1vz.ir/139653 تیم والیبال آمریکا با پیروزی مقابل برزیل به صعود از گروه A المپیک ریو امیدوار ماند.            به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت‌های گروه A والیبال المپیک ریو، صبح امروز تیم ملی والیبال برزیل در حالی به مصاف ایالات متحده آمریکا رفت که پیش از این دیدار با 2 پیروزی و 6 امتیاز، پس از ایتالیا در رتبه دوم این گروه قرار داشت. آن طرف اما وضعیت آمریکا کاملاً متفاوت بود..

آمریکا تعارف میزبان را رد نکرد/ برزیل فرصت صدرنشینی را از دست داد http://1vz.ir/139653 تیم والیبال آمریکا با پیروزی مقابل برزیل به صعود از گروه A المپیک ریو امیدوار ماند. به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت‌های گروه A والیبال المپیک ریو، صبح امروز تیم ملی والیبال برزیل در حالی به مصاف ایالات متحده آمریکا رفت که پیش از این دیدار با 2 پیروزی و 6 امتیاز، پس از ایتالیا در رتبه دوم این گروه قرار داشت. آن طرف اما وضعیت آمریکا کاملاً متفاوت بود..

3 کاندید جانشینی آنتیگا مشخص شدند / لوزانو در لیست نیست http://1vz.ir/167691 رئیس فدراسیون والیبال لهستان اسامی نامزدهای سرمربیگری تیم ملی والیبال لهستان را اعلام کرد.     «یاسپ کاسپشک» رئیس فدراسیون والیبال لهستان در گفت‌وگو با رادیو لهستان، اسامی 3 نامزد نهایی احراز پست سرمربیگری تیم ملی والیبال این کشور را اعلام کرد.     بر این اساس، فردیناندو دی‌جورجی که با تیم ملی ایتالیا 3 بار در سال‌های 1990، 1994 و 1998 به عنوان قهرمانی جهان رسیده و در حال حاضر سرمربی تیم زاک..

3 کاندید جانشینی آنتیگا مشخص شدند / لوزانو در لیست نیست http://1vz.ir/167691 رئیس فدراسیون والیبال لهستان اسامی نامزدهای سرمربیگری تیم ملی والیبال لهستان را اعلام کرد. «یاسپ کاسپشک» رئیس فدراسیون والیبال لهستان در گفت‌وگو با رادیو لهستان، اسامی 3 نامزد نهایی احراز پست سرمربیگری تیم ملی والیبال این کشور را اعلام کرد. بر این اساس، فردیناندو دی‌جورجی که با تیم ملی ایتالیا 3 بار در سال‌های 1990، 1994 و 1998 به عنوان قهرمانی جهان رسیده و در حال حاضر سرمربی تیم زاک..

Pinterest
Search