Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Ve Meyvelerin, Objects Eva and more!

Meyvelerin Yıldızı #ŞekerŞef #ŞekerBuket #ŞekerSaksı #ŞekerPasta #Çikolata #Şeker #Jelly #YumuşakŞeker #marshmellow #seker#candy#sweet#candyland#snacks#dessert#design#candytree#wedding#event#party#holiday#bonbon#compositioncandy#bouquet#cupcake#candyland#bear#haribotree#gummy#buffet#candykebap#candyland

Ancak hem rengarenk boyalar yapıp hem de doğallıktan ödün vermemek oldukça mümkün, bunun için size sebze ve meyvelerin gücünü kullanacağız.

Gucci GUILTY BLACK EDT... Gucci Guilty Black Pour Femme KIRMIZI Üst Notalar; Koku, özlü kırmızı meyvelerin ve pembe biberin parıltılı girişi ile dikkat çeker. Gençlik cüretinin yansıtıcısıdır. Orta notalar; ahududunun nefaseti ve leylak ve menekşenin güçlü feminenliği ile şeftali kombinasyonu olup duyarlılıkla çevrelenmiştir. Baz Notalar; Paçuli Gucci parfümlerinin kalite sembolü olup tutku bağımlılığı oluştururken amberin seksiliği derin bir feminenlik yayar.

from Foursquare

minimaliletisim

6,95 TL karşılığından şekersiz gerçek meyvelerin kullanıldığı tamamen doğal bir kahvaltı, ya da ara öğün yemek. @momsnaturalfoods f-i-p/momsnaturalfoods #yabanmersini #kakaofındık #muzceviz #zeytinkekik #akdenizbaharatları visit #granola #doğal #iyiyemek the website after bayram: www.momsnaturalfoods.com.tr

"Is the old adage true? Does an apple a day really keep the doctor away? How about cancer? Can this common everyday fruit stop tumors from spreading? Watch this video and learn more about the power of apples! And, get your kids excited about eating lots of fruits and veggies. Get the Mitch Spinach books series and download the app and teach your kids how to get super powers from fruits and veggies. Learn more at http://www.MitchSpinach.com/ Click the picture to watch the video.