Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Çıkan Bir, Http Bit and more!

ERKEKLER AMAN DİKKAT! Sadece bayaların katıldığı bir ankete göre; en çok beğenilen ve dikkat çeken erkekler, fiziğine ve giyimine dikkat eden erkekler olarak oylanmış durumda! Parasının çok fazla öneminin olmaması ise, ortaya çıkan bir başka sonuç! Fiziğim şöyle, ayakkabım böyle diye düşünmeyin! dmagsNetwork erkek kategorisinde, size yardımcı olabilecek mutlaka bir dergi bulacaksınız. Okuyun, fikriniz olsun! http://bit.ly/1TnJy8B

ZİNCİR DİKİŞ Sonra sabitleme iplik arka kumaş, getir iğne ile ön A. Yerleştirerek iğneyi içine kumaş olarak kapatmak için Bir tekrar olarak mümkün değil aynı delik, getir bakalım B, ilmek iplik altında ucu & çekme iğne kadar döngü yatıyor rahatça karşı ortaya çıkan iş parçacığı için değil dikkatli olun çekerek çok sıkı. Bir sonraki dikiş için, B) yakın ve tanı, c'de getirerek, ucu altında iş parçacığı döngü ve önce iğne & iplik çekme getirin.

Robert Doisneau - To me, this image speaks more than a thousand words. There is something in particular about it that I can relate to.

real titanic - Google Search

İstanbul’un Hiçbir Yerde Görmediğiniz 38 Kâbus Gibi Fotoğrafı

Balık sezonu açılmışmış. Bizde hiç kapanmadı ki bin şükür. Trabzon'da olmanın avantajları. Yoksa, gün aşırı balığa çıkan bir eşinizin olm...

"Escape" ... "Kaçış" - Have a great weekend friends :)... Bir kaç fotoğrafımın birleşiminden ortaya çıkan çalışma. Mutlu haftasonları dilerim :)

Tom Hanks & Ron Howard's 'Inferno' Pushed Back to Fall 2016

Atatürk'ün arşivlerden çıkan en son fotoğrafları