Explore Brown Skirts, Camel Skirts and more!

.

Roland Mouret is collaborating with Banana Republic Collection for a women's capsule collection line. This is the latest fashion designer collaboration with the new collection set to debut in Banana Republic stores this August

Q: JAK NOSIT TREND SKORTS NEBOLI ŠORTNĚ? A: Šortně se opravdu staly velkým trendem. Svým střihem krásně protáhnou opticky postavu, jsou pohodlné a velmi nosivé. Kombinovat je můžete libovolně - s obyčejným trikem, topem, s volnou blůzkou, ale klidně i s mikinou s potiskem.  A jak víme, boty na podpatku, popř. klínku, vypadají vždycky skvěle. Na lítání do městě je však klidně vyměňte za placaté boty nebo páskové sandálky.

Q: JAK NOSIT TREND SKORTS NEBOLI ŠORTNĚ? A: Šortně se opravdu staly velkým trendem. Svým střihem krásně protáhnou opticky postavu, jsou pohodlné a velmi nosivé. Kombinovat je můžete libovolně - s obyčejným trikem, topem, s volnou blůzkou, ale klidně i s mikinou s potiskem. A jak víme, boty na podpatku, popř. klínku, vypadají vždycky skvěle. Na lítání do městě je však klidně vyměňte za placaté boty nebo páskové sandálky.

70 Next-Level NYFW Street-Style Snaps  #refinery29  http://www.refinery29.com/52992#slide7  Grasie Mercedes knows the power of a good vintage tee.

New York Fashion Week Street Style Spring 2014

70 Next-Level NYFW Street-Style Snaps #refinery29 http://www.refinery29.com/52992#slide7 Grasie Mercedes knows the power of a good vintage tee.

Love that jcrew top. I found a vintage Liz Clairborne navy & white polka dot blouse at the thrift store for $3 :)

Love that jcrew top. I found a vintage Liz Clairborne navy & white polka dot blouse at the thrift store for $3 :)

Pinterest
Search