Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Today S Lesson, Leter and more!

from Cyprus Life - in pictures vs Fylde Coast Musings

Grabages, Leter and Gugaber on the menu today

Today S Lesson,Leter,Menu Today,Spell,Status,The Menu,Produce,Food Stuff

Keep Your Clothes On! Indecent Exposure Will Not Be Tolerated! Anyone Involved Will Be Banned From The Premises! Pendleton Round-Up. Let 'Er Buck Room. LOL.... Pendleton, Oregon

Si te pergatitim kete torte apo embelsire me luleshtrydhe:.... Përbërësit:................ 3-4 filxhane luleshtrydhe te prera ne copa 2 pete rumbullake brumi sfoliat 1/2 filxhan sheqer 1/2 filxhan uje 3 luge niseshte 1 e verdhe veze............ Udhezimet:........... Ne nje tenxhere presim luleshtrydhet, e lara dhe te qerruara, ne copa dhe i perzjejme me sheqerin. Me pas bashkojme me ujin dhe niseshten .Leme te vloje ne zjarr te ngadalte per 10′ derisa te formohet nje mase e trashe si reçel…