Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

"Wprawny" Murator C339 - ten dom z poddaszem użytkowym prezentuje się nowocześnie i stylowo, a jednocześnie będzie dobrze wyglądał w otoczeniu przyrody. We wnętrzu znajdziemy wszystko, co niezbędne 4-5-osobowej rodzinie.

Projekt małego (ok. 130 m2) domu z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem jednostanowiskowym Niewielkie rozmiary nie stanowią przeszkody, aby dom mógł być komfortowy i wyposażony we wszelkie niezbędne udogodnienia. To zasługa przede wszystkim dobrego wykorzystania przestrzeni. Zaletą tego projektu są bez wątpienia duża kuchnia i salon z zadaszonym tarasem. Tuż obok znajduje się jadalnia z panoramicznym narożnym oknem.

Murator M210a "Jasna przestrzeń - wariant I" to elegancki dom z użytkowym poddaszem, który prezentuje się ciekawie ze wszystkich stron. Elewacja frontowa wygląda bardzo stylowo, ale zachowawczo. Nic nie zdradza tego, co ujrzymy na ścianie szczytowej (niemal całkowicie przeszklonej).

Murator C333g "Miarodajny - wariant VII" Dom nie jest duży – ma zaledwie 67,2 mkw. – ale zmieściło się tam wszystko, co niezbędne do życia 2-3-osobowej rodzinie

"Mglisty poranek" Murator M144 - dom z poddaszem dla co najmniej 4 - osobowej rodziny.

Projekt domu „Preferowany” dla miłośników nowoczesnej architektury. Na niespełna 100 mkw. może szczęśliwie zamieszkać, co najmniej czteroosobowa rodzina.

Średniej wielkości przytulny domek parterowy ,niepodpiwniczony , z użytkowym poddaszem. Parter to przestronna strefa dzienna , jasny salon z kominkiem , jadalnia, kuchnia ,hol, łazienka. Pomieszczenie co. przy garażu. Poddasze to trzy pokoje , łazienka oraz pom. gospodarcze bądź garderoba